З 23 по 27 квітня 2018 року в Сумському державному університеті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Економічні проблеми сталого розвитку» імені професора Олега Балацького.
В 2018 році на конференцію було подано понад 120 тез, від студентів, аспірантів, викладачів та молодих вчених України. Конференція проводилась за наступними напрямами:
1. Економіка;
2. Економіка природокористування;
3. Фінанси, банківська справа та страхування;
4. Менеджмент;
5. Маркетинг;
6. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
7. Публічне управління та адміністрування;
8. Міжнародні економічні відносини.
У засіданні секцій взяли участь викладачі, аспіранти та студенти кафедр ННІ ФЕМ ім. О. Балацького. В секціях виступили 25 учасників з доповідями.
На даний момент ведуться роботи по підготовці збірника тез. Електронна версія планується в червні 2018 року.

Сумський державний університет
Запрошує до участі в І Міжнародному форумі «STABICONsystems-2018»
26-28 квітня 2018

Шановні колеги,

Запрошуємо вас до участі у Міжнародному Форумі «STABICONsystems-2018», який відбудеться 26-28-го квітня 2018 року, в Сумському державному університеті (Суми, Україна).

Під час конференції відбудеться круглий стіл на тему "SMART CITY", де спікери з різних сфер діяльності, країн, та областей знань представлять свої бачення, ідеї для подальшого розвитку. Цей круглий стіл буде представлений як відкрита дискусія між представниками різних наукових шкіл та установ, керівників проектів та політиків.

Цей ФОРУМ об'єднує дві основні конференції:
- Економіка для екології (конференція, яка добре відома з попередніх років, ви можете знайти тут).
- Управління проектами та процесами (Мультидисциплінарна конференція).

Програма І Міжнародного форуму «STABICONsystems-2018» (укр.)

Програма І Міжнародного форуму «STABICONsystems-2018» (eng.)

Теми конференції представлені такими напрямками:

1. Адміністрування та сучасні технології управління
2. Збалансоване управління: державний і регіональний рівні
3. Управління бізнес-проектам
4. Бізнес стратегії
5. Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ)
6. Енергетичний менеджмент: пошук майбутніх технологій
7. Регулювання енергетичного ринку
8. Екологічні проблеми та регулювання політики
9. Зелене виробництво та зелений споживання
10. Інноваційні рішення та стратегії
11. Управління інноваціями
12. Міжнародні аспекти зеленої політик
13. Міжнародний торговельно-економічний розвиток
14. Ринкові перетворення та ринкові регламенти
15. Сучасні виклики для соціальної політики
16. Нові технології освіти як інструмент впливу на суспільство
17. Раціональне природокористування та енергозбереження
18. Відновлювані енергетичні технології
19. Сталий розвиток
20. Транскордонне співробітництво

Доповіді конференції будуть опубліковані у збірнику форуму «STABICONsystems 2018»(електронна та паперова версії).

Для учасників конференції надаються додаткові можливості публікації результатів своїх досліджень:
• Англомовні наукові журнали «Business Ethics and Leadership» та «SocioEconomic Challenges (SEC)» підтримують публікацію результатів досліджень міжнародного масштабу, проведених сумісно між представниками ВНЗ різних країн. Із вимогами щодо публікацій в цих журналах ви можете ознайомитись за посиланням http://armgpublishing.sumdu.edu.ua/journals/

Умови участі:
• Кошти за участь у конференції (два робочих дня) - 390 грн. Плата за участь у конференції за часткову оплату частково покриває витрати організації, публікує матеріали конференції та презентації, а також кава-брейки / вечері для учасників.
• Плата за віддалену участь (яка включає публікацію презентацій конференції) складає 190 гривень.
• Учасники покривають вартість житло самостійно. Індивідуальні витрати на одну особу можуть становити - від 180 грн. до 360 грн. Конференційний комітет надає допомогу у пошуку та розміщенні житла.

Реквізити для оплати участі:

Сумський державний університет
КОД ЄДРПО 05408289
МФО 820172
р/р 31258290105677 в ДСК України
Призначення платежу: *; 25010100; За
участь у науковому форумі «STABICON»

Важливі дати:

Кінцевий термін для подачі тез та заявок: 17-те квітня, 2018
Кінцевий термін для сплати вартості участі в конференції: 19-те квітня, 2018
Заселення до готелю: 25-26-те квітня, 2018
Конференція: 26-28-те квітня 2018.

Щоб взяти участь, слід надіслати форму для подання та файл з тезами (назва файлу має бути Surname_abstract.doc або docx) на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо поширити цю інформацію серед своїх колег.
З повагою, Організаційний комітет STABICONsystems

Більш детальну інформацію Ви можете знайти у вкладених файлах:

Інформаційний буклет

Лист-запрошення

Заявка на участь у конференції

Приклад оформлення тез