Празький економiчний унiверситет (Прага, Чехiя).

Науково-дослiдна дiяльнiсть в областi екологiчної економiки; пiдготовка та публiкацiя пiдручника; науково-викладацький обмiн.

Представники:

• Моравець Джирi, PhD, старший науковий спiвробiтник iнституту економiки та екологiчної полiтики Празького економiчного унiверситету;
  • Шауер П., д.т.н., зав. кафедрою екологiчної економiки.

Основні результати співробітництва:

1. Підготовка та публікація двох підручників зі стійкого розвитку.
  2. Публікація викладачами СумДУ (кафедра економічної теорії) статей в зарубіжних монографіях «Towards a Green Economy», «Environmental Economics, Policy and International Relations» (м. Прага, Чехія).
  3. Участь викладачів СумДУ в міжнародній конференції «Environmental Economics, Policy and International Relations» (м. Прага, Чехія) та презентація результатів досліджень.
  4. Участь П. Шауера у Міжнародних конференціях СумДУ «Економіка для екології», «Економіка та менеджмент: перспективи розвитку» (пленарне засідання, лекції та допомога в організації).