Університет Уппсала (м. Уппсала, Швеція).

Науково-викладацький обмін; обмін навчальними матеріалами; проведення міжнародних семінарів, конференцій; підготовка та публікація статей в зарубіжних виданнях.

Основні результати співробітництва:

1. Участь викладачів кафедри управління, які задіяні в викладанні курсу «Екологічний менеджмент» в міжнародній конференції «Системи екологічного менеджменту» («Eco-region and Baltic University programme conference “Environmental Management Systems and CSR”» (м. Рогов, Польща)) - конференція була організована Балтійською програмою університетів.
  2. СумДУ безкоштовно отримано від Балтійської програми університетів (Університет Уппсала) навчальні матеріали з курсу «Екологічний менеджмент» (передано на кафедру управління, де зазначена дисципліна викладається).
  3. СумДУ безкоштовно отримано від Балтійської програми (Університет Уппсала) навчальні матеріали з курсу «Англійська для Екологічної науки» («English for Environmental Science») (передано на кафедру іноземних мов).
  4. Від Балтійської програми університетів отримано контакти та безкоштовно подано до друку статтю в зарубіжне видання в Польщі «Business Enterprise & Finance» викладачами кафедри фінансів.
  5. Викладачами СумДУ (кафедра управління та кафедра економічної теорії) отримано від Балтійської програми університетів індивідуальні гранти на відвідання літньої школи «Introduction to Core Concepts of Strategic Sustainable Development», м. Карлскрона, Швеція.
  6. Вільний доступ викладачів СумДУ до навчальних матеріалів Балтійської програми університетів та можливість участі в науково-викладацьких обмінах.
  7. Планується сумісне проведення міжнародної конференції на базі СумДУ (з частковим фінансуванням від Балтійської програми університетів).
  8. Угода про співробітництво з Балтійською програмою університетів.