Вірменський державний економічний університет (м. Єреван, Вірменія).

Наукова діяльність, академічний обмін.

Представники:

• Вард Гукасян;
  • Григор Назарян.

Основні результати співробітництва:

1. Обмін професорсько-викладацьким складом та науковими співробітниками з метою стажування, читання лекцій, участі в наукових конференціях і семінарах, академічних зустрічах.
  2. Проведення спільних конференцій і семінарів з узгодженої тематики, обмін науковою літературою, що надасть можливість співробітникам університетів публікувати як свої наукові статті, так і результати спільної науково-дослідної діяльності в журналах та наукових виданнях університетів.
  3. Спільна участь у міжнародних академічних програмах, виконання спільної дослідницької роботи в рамках міжнародних грантів.
  4. Співробітництво в організації програм обміну студентами, аспірантами з метою навчання, дослідницької роботи, мовної та виробничої практики.
  5. Співробітництво в сфері обміну академічної інформацією; взаємовигідне розміщення інформації на веб-ресурсах університетів.

Наявність договору про співробітництво:

• Існує договір.