Міжнародна науково-практична конференція
«STABICONsystems 2017»,
присвячена пам’яті професора Олега Балацького
27-29 квітня 2017 р.

Навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Сумського -державного університету запрошує до участі у конференції!

Напрями роботи конференції:
1. Стійкий розвиток;
2. Світова торгівля в умовах глобалізації ринків;
3. Адміністрування соціальних, економічних та політичних систем;
4. Бізнес-проекти та соціальна відповідальність бізнесу;
5. Інноватика;
6. Енергоменеджмент та системи контролю енергоспоживання.

Робочі мови конференції:
• українська; англійська; польська; російська.
Учасники конференції:
• вчені та викладачі ВНЗ, аспіранти, представники бізнес-структур з різних країн, які зацікавлені в тематиці конференції.
Кінцевий термін подачі тез: 22 квітня 2017 року.
Тези надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Конференція проходить на базі Сумського державного університету, м. Суми, Україна.

За результатами роботи конференції будуть опубліковані:
• Збірник матеріалів міжнародної науково-практична конференції «STABICONsystems 2017» ( друкований та електронний).

Для учасників конференції надаються додаткові можливості публікації результатів своїх досліджень:

Доповіді конференції "STABICONsystems - 2017", за бажанням, автори зможуть опублікувати в розгорнутому вигляді у рецензованому англомовному науковому журналі «EconomicsofSystemsDevelopment».

Англомовні наукові журнали «BusinessEthicsandLeadership» та «SocioEconomicChallenges (SEC)»підтримують публікацію результатів досліджень міжнародного масштабу, проведених сумісно між представниками ВНЗ різних країн.

Інформація для учасників міжнародної конференції:
Інформаційний лист для учасників конференції.
Авторська довідка для участі в конференції
Просимо поширити інформацію про конференцію з обов’язковим посиланням на сайт: http://fem.sumdu.edu.ua/uk/conference/stabiconsystems.html