5-6 травня 2017 року на базі кафедри економічної теорії Сумського державного університету буде проведена Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародні економічні відносини та сталий розвиток».

Організаторами конференції виступили Сумський державний університет (Україна) та Академія технічно-гуманітарна (Бєльсько-Бяла, Польща).

У конференції візьмуть участь вчені, викладачі ВНЗ, аспіранти, представники бізнес-структур, органів влади та дипломатичних відомств, які зацікавлені в тематиці конференції.

Спікери конференції: з України, Російської Федерації, Польщі, Держави Ізраїлю, Республіки Болгарії, Республіки, Казахстану, Чеської Республіки, Республіки Білорусі та інших країн.

Конференція буде присвячена міжнародним економічним відносинам, економіці сталого розвитку, впливу міжнародних економічних відносин на сталий розвиток.

Детальнішу інформацію про конференцію можна отримати з інформаційного листа

Реєстаційна форма

Вимоги до оформлення статей

Вимоги до оформлення матеріалів до польської монографії