25 жовтня 2011 року відбулося засідання Вченої ради ФЕМ.

На засідання було присутні 21 із 26 членів ради, протокол № 3.

Члени ради прослухали доповідь заступника декана ФЕМ з навчально-організаційної роботи Троян М.Ю. «Якість підготовки фахівців на факультеті економіки та менеджменту (за результатами аналізу літньої екзаменаційної сесії 2010-2011 н. р.)» та обговорили ряд гострих питань щодо якості підготовки фахівців на факультеті.

Також відбувся річний звіт аспірантів факультету про виконання індивідуальних планів роботи аспірантів. Аспіранти звітували про стан виконання своїх кандидатських дисертацій, кількість опублікованих статей та виконання інших пунктів індивідуальних планів. Звіти аспірантів викликали жваве обговорення членами ради. Всі аспіранти факультету були переведені на наступний рік навчання, а випускникам, захист дисертацій яких ще не відбувся, було рекомендовано доопрацювати дисертації та подати їх на захист до спеціалізованої вченої ради.

Крім того на засіданні ради ФЕМ було вирішено ще кілька поточних питань.