Декан факультету:

Прокопенко Ольга Володимирівна, д.е.н., професор.

Факультет економіки та менеджменту створений у 1991 році. Перший набір студентів становив 75 осіб за спеціальностями: «Економіка машинобудування» та «Організація виробництва».

Перший декан факультету – кандидат економічних наук, проф. Карпіщенко Олексій Іванович.

На даний час до складу факультету входять кафедри:
економіки та бізнес-адміністрування; економічної теорії; маркетингу та управління інноваційною діяльнустю; управління; фінансів і кредиту.

Професорсько-викладацький склад факультету налічує понад 100 викладачів, серед яких майже всі мають науковий ступінь та вчене звання.

Серед викладачів факультету 19 професорів та докторів економічних наук, близько 30 викладачів-сумісників, які мають науковий ступінь кандидата або доктора наук, практичний досвід роботи в економічній та фінансовій сферах.

Контингент студентів – більше 1100 осіб. Серед них не тільки громадяни України, а й Китаю, Танзанії, Конго, Нігерії, Таджикистану, Туркменії та ін.