До уваги студентів ФЕМ! Програма «подвійний диплом» між Сумським державним університетом (м. Суми, Україна) та Вищою школою економіко-гуманітарною (м. Бельсько-Бяла, Польща).

Університет-партнер: Вища школа економіко-гуманітарна (м. Бельсько-Бяла, Польща).
Спеціальність: Адміністративний менеджмент.
Програма передбачає паралельне навчання студента та отримання:
1.Диплома Сумського державного університету (ОКР «бакалавр») і європейського диплома Вищої школи економіко-гуманітарної (ОКР «бакалавр»).
2.Диплома Сумського державного університету (ОКР «магістр» або «спеціаліст») та європейського диплому Вищої школи економіко-гуманітарної (ОКР «бакалавр»).
У результаті навчання у Вищій школі економіко-гуманітарній студенти отримують диплом про вищу освіту, що відповідає вимогам ЄС. У захисті дипломної роботи буде брати участь представник СумДУ.
Умови участі в програмі:

• наявність статусу студента денної форми навчання ФЕМ;
  • наявність атестата про завершення повної середньої освіти (для отримання ОКР «бакалавр»);
  • наявність диплома ОКР «Бакалавр» спеціальності «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент організацій» чи деяких інших спеціальностей (для отримання ОКР «магістр»);
  • наявність сертифіката, що підтверджує знання польської мови (або підтвердження того, що претендент на участь у програмі є слухачем курсів у поточний час);
  • наявність дійсного закордонного паспорту;
  • позитивна академічна успішність.

Вартість 1 кредиту складає близько 80 злотих. Обсяг навчальної програми для ОКР «магістр» у Виший школі економіко-гуманітарний складає 90 кредитів. Договір про співпрацю передбачає використання системи перезаліків для студентів ФЕМ, тим самим істотно вартість знижується навчання. Обсяг перезаліків залежить від спеціальності навчання.

Офіційний сайт ВШЕГ
Буклет ВШЕГ