До уваги науковців ННІ ФЕМ імені Олега Балацького!

Міжнародна стажування в Інституті Катона у Вашингтоні (3 рази на рік)

Інститут Катона, це авторитетна дослідницька та просвітницька організація ліберального спрямування запрошує студентів і недавніх випускників вузів на оплачувані стажування в Вашингтон. Всі стажери виконують такі обов'язки, як діловодство, заповнення сайту, допомога в дослідженнях, а також організація заходів в інституті. Стажування також включає участь в різних семінарах про свободу і лібералізмі.
Вимоги до кандидатів:
Для участі в програмі необхідно заповнити анкету на сайті і написати автобіографію розміром до 250 слів.

Періоди стажувань:
Осінь: з початку вересня і до кінця грудня;
Весна: з початку січня і до кінця травня;
Літо: з початку червня і до кінця серпня.

Терміни подачі заявок:
1 червня для осіннього семестру; повідомлення до 1 липня;
1 жовтня для весняного семестру; повідомлення до 1 листопада;
1 лютого для літнього семестру; повідомлення до 1 квітня.

Заявка: https://www.cato.org/intern/application

З усіх питань, пов'язаних з участю в програмі, звертатися до заступника директора з міжнародної діяльності: Пімоненко Тетяни Володимирівни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Корпус М, аудиторія М 207).