До уваги науковців ННІ ФЕМ імені Олега Балацького!
Ізраїльські курси МАШАВ

Розвиток дітей: соціальна та емоційна підтримка (Deadline: 01.02.2017);

Агробізнес: Інструмент для розширення прав і можливостей сільських жінок (Deadline: 24.02.2017);

Использование информационно-коммуникационных технологий (ИКТ) для поддержки женского предпринимательства (Deadline: 01.03.2017).

.

Ізраїльський центр міжнародного співробітництва МАШАВ, створений наприкінці 50-х років прагне сприяти світовому господарському та соціальному прогресу шляхом підготовки кваліфікованих спеціалістів та передачі сучасних технологій.
Освітні програми МАШАву розраховані на людей із різним рівнем підготовки та професійного досвіду. Вони передбачають, що випускники: викладачі та фермери, інженери та службовці місцевих органів управління, фахівці з регіонального планування та лікарі самі у майбутньому стануть поширювачами отриманих знань у своїх країнах. МАШАВ прагне, щоб його курси відповідали вимогам кожного студента.
.
Центр міжнародного співробітництва пропонує курси з наступних дисциплін:
• сільське господарство;
• суспільний розвиток;
• розвиток систем освіти;
• раціональне природокористування;
• розвиток сільських районів;
• праця та колективне підвищення кваліфікації;
• охорона природи;
• громадська охорона здоров’я та медичні програми;
• роль жінки у процесах розвитку сучасного суспільства.
Необхідні документи:
1. Копія першої сторінки закордонного паспорту;
2. Заповнена декларація про стан здоров'я (сторінки 7-8 анкети);
3. Документ, який підтверджує вільне володіння мовою курсу;
4. Копія диплому найвищої академічної ступені серед усіх, які отримані кандидатом;
5. Два рекомендаційних листи від осіб, яких кандидат зазначає у відповідному розділі анкети.
Умови участі у програмі:
- мінімум 3-5 років професійного досвіду, який відповідає темі курсу;
- вільне володіння робочою мовою курсу;
- стипендія МАШАВ покриває витрати на проживання, харчування та навчання під час курсу в Ізраїлі;
- кандидат, якого затвердили до участі у курсі, має самостійно придбати квиток на літак в обидва боки;
- детальні умови участі зазначено в описі відповідного курсу.
Курси російською:
Использование информационно-коммуникационных технологий (ИКТ) для поддержки женского предпринимательства 29.05.2017 - 16.06.2017
(Крайний срок для подачи заявки 01.03.2017)
Курси англійською:
1. Development of Children: Social Emotional Support and Wellbeing 26.03.2017-07.04.2017
(Deadline for Applicants 01.02.2017)
2. Agribusiness: A Tool for the Empowerment of Rural Women 23.04.2017-12.05.2017
(Deadline for Applicants 24.02.2017)
Детальна інформація
.
З усіх питань, пов'язаних з участю в програмі, звертатися до заступника директора з міжнародної діяльності: Пімоненко Тетяни Володимирівни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Корпус М, аудиторія М 207).