Студенти паралельно навчаються у двох університетах одночасно отримуючі диплом («бакалавр», «магістр») Сумського державного університету та Європейський диплом Вищої школи економіко-гуманітарної («бакалавр», «магістр»), що відповідає вимогам ЄС.

Напрями навчання:

Бакалавр: управління фінансами, логістика, управління людськими ресурсами, туризм та готельний бізнес, менеджер, маркетингове управління продажами).

Магістр: психологія бізнесу, комунікації в бізнесі, логістика в бізнесі, управління спортом, сучасне маркетингове управління продажами, управління в громадській організації, міська та регіональна економіка, управління підприємництвом в мультикультурному середовищі).

Мова навчання: польська (безкоштовні курси польської мови в Вищій школі економіко-гуманітарній); англійська ( за умови вибору напряму підготовки на англійській мові)

Вартість 1 кредиту складає близько 85 злотих.

За умовами договору діє система перезаліків для студентів інституту, що тим самим істотно знижує вартість навчання. Обсяг перезаліків залежить від обраної спеціальності навчання.

Для подання заявки щодо участі у програмі звертайтесь до заступника директора з міжнародної діяльності.

Успіхи наших студентів в рамках даної програми:

Досвід паралельного навчання студентки ФЕМ за програмою «подвійний диплом»

Успішне завершення програми «подвійний диплом»

Польський диплом магістра за результатами навчання у трьох країнах

Напрями навчання:

Вартість 1 кредиту складає близько 85 злотих.

Успіхи наших студентів в рамках даної програми.