Науковці та студенти інституту мають можливість пройти короткотермінове навчання або наукове стажування на базі польського університету Академія техніко-гуманітарна.

Студенти безкоштовно навчаються в Академії техніко-гуманістичній протягом тижня, відвідуючи лекційні та практичні заняття в Академії. За результатами складеного іспиту отримують сертифікат із відповідною оцінкою та кредитами Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи та/або відповідних компетентностей, що визнаються у Сумському державному університеті. При цьому студент (при наявності особистої заяви) має можливість перезарахувати дисципліну за вибором студента.

Викладачі та аспіранти інституту безкоштовно проходять короткотермінове стажування в Академії за заздалегідь визначеною тематикою. За результатами стажування отримує відповідний сертифікат, що враховується в накопичувальній системі підвищення кваліфікації викладачів.

Наразі вже більше ніж 25 студентів та науковців взяли участь у даній програмі.

Для подання заявки щодо участі у програмі практики звертайтесь до заступника директора з міжнародної діяльності.

Успіхи наших студентів та науковців в рамках даної програми:

Короткотермінове стажування в Польщі

Навчання та стажування у польському університеті