Згідно підписаної угоди між СумДУ SITA Starol Sp.zo.o. студенти мають можливість проходити виробничу та переддипломну практики, на базі цього підприємства в м. Хожув.

Так, у січні, лютому, липні, серпні і вересні місяцях кожного року по три студенти протягом місяця зможуть проходити виробничу та переддипломну практику на даному підприємстві.

Відділи проходження практики: Лабораторія і контроль якості, Технологічний відділ.

Програма практики:

• вивчення основ функціонування компанії,
  • знайомство з технологіями виробництва альтернативних видів палива,
  • виконання лабораторних аналізів,
  • виконання вимірювань та прийняття участі у проектах, що проводяться у співпраці з університетами,
  • участь у додаткових роботах, пропонованих компанією.

Тривалість програми практики: 1 місяць.

Офіційний сайт компанії.

Для подання заявки щодо участі у програмі практики звертайтесь до заступника директора з міжнародної діяльності.

Успіхи в рамках даної програми:

Виробнича практика студента ННІ ФЕМ імені Олега Балацького на польському підприємстві Sita Starol

Студентка кафедри фінансів Федчун Софія пройшла придипломну практику в Польщі

Поглиблення співпраці з польським підприємством Sita Starol Sp. z o.o.