З 15 по 22 вересня 2018 р. старший викладач кафедри управління, к.е.н. Опанасюк Юлія Анатоліївна взяла участь у стажуванні за програмою підвищення кваліфікації «Збалансованість економіко-правових процесів у суспільстві і бізнес-середовищі в умовах глобалізації», що проводилась на базі Варненського економічного університету у м. Варна, Болгарія.

В період з 10 по 15 вересня 2018 року старший викладач кафедри управління, заступник директора ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Денис Смоленніков взяв у тренінгу «How to export to Canada».

Студентки четвертого курсу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, Гулак Валерія, спеціальність: “Фінанси та кредит”, та Козлова Діана, спеціальність: “Економіка підприємства”, пройшли конкурсний відбір програми міжнародної мобільності Erasmus + та отримали можливість навчатися в Університеті Альмерії, Іспанія.

З вересня 2018 по червень 2019, майже два повних семестри, доцент кафедри управління Ганна Швіндіна проведе як запрошений науковець в Університеті Пурдью, штат Індіана США за програмою Фулбрайт.

Асистент кафедри управління ННІ ФЕМ Деміхов Олексій Ігорович протягом 24-28 вересня 2018 року пройшов навчання в літній школі Жана Моне за програмою Erasmus + Європейського Союзу за напрямом «Законодавство та публічна політика в сфері охорони здоров’я».

Новий навчальний рік в інституті розпочався зі Школи студентського куратора. Близько 20 старшокурсників зголосились до участь в заході та майбутнього супроводу першокурсників протягом першого року навчання.

18 вересня 2018 р. у спеціалізованій вченій раді Національної академії державного управління при Президентові України відбувся успішний захист кандидатської дисертації аспіранта кафедри управління Деміхова Олексія Ігоровича на тему «Формування та реалізація публічної житлової політики в Україні» (спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління).

У Сумському державному університеті розпочато програму підготовки аспірантів англійською мовою за спеціальністю “Міжнародне бізнес-адміністрування та бізнес аналітика”.