Кубок “Золотого інтегралу для старшокурсників” – у студентів ФЕМ!

13 квітня в актовій залі СумДУ вперше в історії СумДУ відбувся захід під назвою “Золотий інтеграл для старшокурсників”. Незважаючи на обмаль часу для підготовки, студенти факультету економіки та менеджменту продемонстрували не тільки свої яскраві таланти, але і вибороли перемогу, отримавши максимальну кількість номінацій. Вщерть заповнену глядачами актову залу СумДУ ФЕМівці радували запальними танцями, піснями, художнім читанням, а виконання Світланою Аксьоновою сучасних хітів на фортепіано не залишило жодного вболівальника байдужим. За оцінкою журі, студенти ФЕМ не тільки представили на розсуд глядачеві талановиті виступи, але і були відмічені окремим дипломом за режисуру всієї програми.

Деканат факультету економіки та менеджменту виражає особливу подяку всім студентам, хто брав участь та організовував виступ команди ФЕМ на конкурсі, а особливо Аксьоновій Світлані, Бондаренко Інні, Голенці Роману, Кудряшовій Ірині, Герман Олені, Хижняк Марині, Романцовій Юлії, Чернявській Юлії, Тихенку Володимиру, Кулак Олександрі та Хахулі Дмитру.

Варто відзначити, що сам конкурс був організований переважно студентами ФЕМ: заступником студентського ректора СумДУ з культурно-масової роботи Інною Самойленко, студентським деканом ФЕМ Анатолієм Бондарем та першим заступником студентського декана ФЕМ Анною Карпенко. Двоє останні були ведучими конкурсу.

Нагадаємо, що в жовтні 2010 році проходив традиційний конкурс першокурсників “Золотий інтеграл – 2010”, в якому студенти ФЕМ вибороли перше місце та перехідний кубок “золотого інтегралу”. Тож можна з гордістю сказати, що на факультеті економіки та менеджменту навчаються найталановитіші студенти.

14.04.2011

Факультет економіки та менеджменту