Успішний науковий рік студентів кафедри управління

Кафедра управління підбила підсумки участі своїх студентів у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за 2010/2011 навчальний рік.

Цей рік для студентів кафедри виявився плідним на перемоги, які вони здобули у Києві, Донецьку, Харкові та Сумах:

• Коваленко Леонора – І місце за напрямком «Менеджмент». Керівник – к.е.н. Грищенко Вадим Федорович;
  • Провозін Наталія – ІІ місце за напрямком «Управління персоналом і економіка праці». Керівник – к.е.н., доц. Лук’янихін Вадим Олександрович;
  • Павлик Анатолій – ІІ місце за напрямком «Економіка транспорту та зв’язку». Керівник – к.е.н., доц. Лук’янихін Вадим Олександрович;
  • Сидоренко Наталія – ІІ місце за напрямком «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища». Керівник, д.е.н., проф. Теліженко Олександр Михайлович.

Крім того, студент кафедри управління Омеляненко Віталій виборов І місце у конкурсі наукових робіт за напрямком «Інтелектуальна власність» під керівництвом викладача кафедри економічної теорії к.е.н. Хворост Оксани Олексіївни.

Таким чином за результатами року призові місця завоювали 5 студентів, з яких чотирьох підготували викладачі кафедри управління. Це свідчить про високий потенціал як кафедри, так і факультету в цілому.

В подальшому бажаємо молодим науковцям та їх науковим керівникам підтверджувати статус найсильніших в Україні, здобуваючи чергові перемоги.