Чергові успіхи студентів на конференціях

14-15 квітня 2011 року на базі Запорізького національного університету відбулася V Міжнародна студентська конференція “Інноваційні ідеї молоді у соціально-економічному розвитку України ХХІ століття”. В конференції прийняли участь представники більше ніж 60 міст України. Наш університет на цьому закладі представляла студентка кафедри маркетингу Щербаченко Вікторія Олексіївна.

Учасники заходу представили свої дослідження в рамках чотирьох секцій. За підсумками конференції робота Щербаченко Вікторії на тему “Інтелектуальний капітал як основа інноваційної економічної системи” (керівник – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Школа Вікторія Юріївна) була відзначена грамотою у одній з чотирьох номінацій, а саме “За практичне розв’язання актуальних економічних проблем”. Слід зауважити, що це не перший вдалий виступ Вікторії. Зокрема серед її останніх здобутків третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Вітаємо її з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

26.04.2011