Викладачі ННІ ФЕМ імені Олега Балацького взяли участь у вебінарі «Публікація в міжнародних наукових журналах»

30 листопада в Сумському державному університеті відбувся вебінар «Публікація в міжнародних наукових журналах»участь в якому взяли і викладачі інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького.

В ході вебінару своїм багаторічним досвідом в якості головного редактора низки міжнародних видань з менеджменту поділився професор Школи бізнесу в Амхерсті Массачусетського університету (США) Стівен В. Флойд .
Серед основних аспектів, що висвітлювалися протягом вебінару, були позиціонування дослідження, структура та стиль наукової статті, аудиторія, особливості літературного огляду при написанні наукової статті.
Учасники вебінару зі Швейцарії, Естонії та України мали змогу задати запитання професору та взяти участь в дискусії.
Вебінар «Публікація в міжнародних наукових журналах» проведено в рамках виконання гранту SCOPES IZ74Z0_160564 «Підвищення енергетичної безпеки шляхом швейцарсько-українсько-естонського інституційного партнерства», що фінансується Швейцарським національним науковим фондом.