Чергова перемога студентів-маркетологів

21.03.2017 р. на базі Харківського національного економічного університету відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці».

Серед 38 учасників-фіналістів, що були відібрані з-понад 150, змагалися студенти спеціальності «Маркетинг» кафедри маркетингу та УІД СумДУ, які здобули перемогу.

Дипломами І ступеню нагороджені студенти 4 курсу Данько Ангеліна та Пігуль Павло (науковий керівник – к.е.н., доц. Біловодська О.А.), дипломом ІІІ ступеня нагороджена студентка 4 курсу Данилюк Юлія (науковий керівник – к.е.н. Сагер Л.Ю.).

Вітаємо студентів та їх керівників зі значними здобутками та бажаємо подальших звершень.