Студентка ФЕМу – переможниця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

ФЕМу – переможниця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
21-22 березня на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Підприємництво», на якому магістрант спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Світлана Кальченко виборола призове місце та отримала диплом першого ступеню.
Наукове дослідження присвячене економічному обґрунтуванню доцільності використання лізингових операцій підприємницькими структурами у сучасних ринкових умовах.
Керівниками наукової роботи є співробітники кафедри економіки та бізнес-адміністрування: к.е.н., доц. Карінцева О.І. та асист. Коваленко Є.В.