Перемога студентів СумДУ у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту

24 березня 2017 року було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», де студентки 4-го курсу ННІ ФЕМ ім. О. Балацького напряму «Фінанси і кредит» Опенько Кароліна та Черкас Ірина (керівник доц. Плікус І.Й.) вибороли перше місце.

Конкурс проходив на базі Київського національного торговельно-економічного університету. До другого етапу конкурсу, який проводився у формі науково-практичної конференції, галузевою комісією було допущено 35 наукових робіт, автори яких представляли 24 ВНЗ України.
Після завершення секційних засідань учасники науково-практичної конференції скористалися чудовою нагодою ознайомитися з Київським національним торговельно-економічним університетом під час екскурсії, проведеної представниками факультету обліку, аудиту та інформаційних систем.
Бажаємо переможницям та їх науковому керівнику подальших наукових успіхів!