В СумДУ було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Державного управління»

23 березня 2017 р. на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі науки «Державне управління» (економічна секція), який проходив у формі підсумкової науково-практичної конференції. Організація роботи економічного напряму була покладена на кафедру управління Інституту ФЕМ ім. О. Балацького. Конференцію відкрив Голова галузевої конкурсної комісії професор Чорноус А.М., який привітав учасників та побажав їм плідної роботи.

До Галузевої конкурсної комісії були залучені провідні фахівці з державного управління з Сумської міської ради, Національної академії державного управління при Президентові України, Тернопільського національного економічного університету, Харківського національного університету міського господарства ім. О. Бекетова, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського державного університету.
Конкурсною комісією до ІІ туру, із 50 робіт за економічним напрямом попередньо були відібрані та запрошені автори 16 студентських наукових робіт, із яких 13 робіт було відзначено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.
Так, дипломи І ступеня отримали Самофалова Ольга (Сумський державний університет) та Маліброда Святослав (Національний університет «Львівська політехніка»).
Дипломами ІІ ступеня були відзначені МальковськаЮлія (Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана), Савич Олександра (Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця), Наумова Світлана (Харківський національний університет міського господарства ім. О. Бекетова) та Рудницька Ірина (Тернопільський національний економічний університет).
Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Семенюта Олександр та Маковська Ольга (Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського), Власенко Владислава і Шевердіна Алла (Харківський національний автомобільно-дорожній університет), Колесніченко Дар’я та Мінченко Галина (Сумський державний університет), Герелюс Наталія (Львівський національний аграрний університет), Ярощук Вікторія (Національний університет водного господарства та природокористування), Лесюк Владислав (Полтавська державна аграрна академія) та Чорна Ольга (Тернопільський національний економічний університет).
Окремі автори наукових робіт були відзначені грамотою «За високі наукові досягнення».
Студентські наукові роботи відображали широкий спектр актуальних питань з державного управління, зокрема управління зайнятістю, електронного врядування, ефективного формування місцевих бюджетів, стратегії управління містом, управління територіальними громадами тощо.
Під час проведення підсумкової науково-практичної конференції відбувся обмін методичними розробками викладачів різних університетів щодо формування освітніх програм зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
Члени комісії й учасники відзначили високий рівень організації конкурсу та висловили подяку організаторам.