Інтерактивна лекція для учнів Александрівської гімназії від викладача кафедри управління к.е.н., доц. Швіндіної Г.О.

В рамках профорієнтаційних заходів кафедри управління ННІ ФЕМ СумДУ 22 березня представники кафедри к.е.н., доц. Швіндіна Г.О. та відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі Тимченко І.О. відвідали Александрівську гімназію 11-А клас.
Швіндіна Г.О. провела цікаву інтерактивну лекцію на тему історії успіху видатних менеджерів сучасності, в якій розповіла учням про особливості професійних та особистісних якостей успішного менеджера, про те, що приводить до підвищення конкурентоспроможності менеджера в сучасному діловому середовищі. Учні виявили інтерес до теми, та продемонстрували готовність до роботи задля свого майбутнього. Після лекції відбулася цікава дискусія з учнями, під час якої вони висловили своє бачення щодо якостей сучасного менеджера, привели свої приклади видатних управлінців та розповіли, що саме з розглянутого є мотиватором для їх розвитку.