Студентка спеціальності «Економіка підприємства» – переможниця Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».

З 29 березня по 30 березня 2017 року д.е.н., проф., доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування Таранюк Л.М, в якості члена журі олімпіади, разом зі студентами Гаврилової В.В. (група Е-31/1у) та Шевельової Д.С (група Е-41/1у) спеціальності «Економіка підприємства», в якості учасників олімпіади, прийняли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, який відбувся на базі ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро).
За результатами проведеної олімпіади студентка Гаврилова В.В. отримала третє призове місце (диплом 3-ого ступеню) та студентка Шевельова Д.С. грамоту за високі результати та участь у олімпіаді. Викладачу Таранюку Л.М. вручена подяка за членство в журі олімпіади.