Студентка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – переможниця конкурсу наукових робіт за напрямом «Економіка та управління підприємствами».

31 березня 2017 року д.е.н., проф., доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування Таранюк Л.М, в якості керівника наукової роботи, разом зі студенткою Кальченко С.О. (група ПЕ.м-61/2у), в якості учасника конкурсу, прийняли участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2016/2017 н.р. за напрямом «Економіка та управління підприємствами». Даний конкурс проходив на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).

За результатами проведеного конкурсу наукових робіт студентка Кальченко С.О. та студентка Безсмертна К.В. (група ПЕ.м-61/2у) отримали третє призове місце (диплом 3-ого ступеню). Науковим керівникам д.е.н., проф. Таранюку Л.М. та к.е.н. Кубатко О.В. вручена грамота за підготовку переможця конкурсу наукових робіт.