Студентка ФЕМу – переможниця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

21 березня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся другий (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці» (секція «Економіка праці»), на якому студентка четвертого курсу спеціальності «Економіка підприємства» Тетяна Якушко виборола призове місце та отримала диплом другого ступеню.

Наукове дослідження присвячене актуальній проблемі вдосконалення механізмів формування мінімальної заробітної плати в Україні.
Керівниками наукової роботи є співробітники кафедри економіки та бізнес-адміністрування: д.е.н., проф. Сотник І.М. та к.е.н, проф. Карпіщенко О.І.