Бізнес-семінар для студентів

31 березня 2017 р. в рамках співпраці з роботодавцями кафедрою маркетингу та управління інноваційною діяльністю СумДУ спільно з представниками ТОВ «Горобина» був проведений бізнес-семінар для студентів спеціальності «Маркетинг».

Співробітники підприємства цікаво розповідали про 120-річну історію виробництва, про свої творчі пошуки нових ніш ринку, про продукцію, яка виробляється, а також, яка планується до випуску в найближчому періоді.
Студенти цікавилися ексклюзивною продукцією, особливостями виробництва Private label, а також перспективами працевлаштування на підприємстві після проходження виробничої практики. По завершенню зустрічі студенти висловили бажання прийти на екскурсію на підприємство, а троє з присутніх – практикуватися на ньому.