Студенти ННІ ФЕМ імені Олега Балацького взяли участь у конкурсі «Міс студмістечка – 2017»

6 квітня у Сумському державному університеті відбувся щорічний конкурс «Міс студмістечка-2017» серед студенток, які мешкають у гуртожитках СумДУ.
Серед шести учасниць конкурсу – дві першокурсниці ННІ ФЕМ імені Олега Балацького – Вікторія Вовченко (спеціальність “Менеджмент”) та Єрмоленко Катерина (спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування”).
Дівчата демонстрували свої красу, вміння й таланти під час п’яти конкурсів – «Візитка», «Інтерв’ю», «Талант», «Кулінарний» і «Відома жінка світу» (дівчата поставали перед членами журі в образах відомих жінок світу сучасності й минулих століть).
За результатами конкурсу краси, Вікторія Вовченко (гуртожиток №1-А) виборола титул «Міс Фантазія», а Катерина Єрмоленко (гуртожиток №2) – «Міс Інтелект» та «Віце-міс».
Вітаємо дівчат та бажаємо виключно перемог в навчальній та позанавчальній діяльності.