Перемога на олімпіаді зі спеціальності “Фінанси і кредит”

5 квітня 2017 року було проведено II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фінанси і кредит”, де студентка 4-го курсу напряму «Фінанси і кредит» Опенько Кароліна здобула третє місце.

II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Фінанси і кредит” проходив на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. Олімпіада складалася з трьох типів завдань (тестового, розрахункового та творчого). Окрім здобутого третього місця Опенько Кароліна була відзначена грамотою за креативний підхід до розв’язку фінансових завдань.
Підготовку студентки до олімпіади здійснювали викладачі кафедри фінансів і кредиту Захаркіна Л.С. та Ілляшенко Т.О.
Вітаємо переможницю та керівників та бажаємо подальших успіхів!