Перемога на ХІ Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України»

Національна конкурсна комісія визначила переможців ХІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України». Процедура Конкурсу відбувалася шляхом експертної оцінки робіт членами Національної конкурсної комісії та залученими зовнішніми експертами.

Цьогоріч Конкурс проводився за такими номінаціями: «Прикладне дослідження на соціально-економічну тематику», «Спудейські есеї», «Конкурс авторефератів курсових робіт» та «Соціальний проект».
За результатами оцінювання конкурсна робота на тему «Університет, дружній до велосипедів» студентки спеціальності «Управління проектами» Валерії Біленко була нагороджена дипломом ІІ ступеня у номінації «Соціальний проект» (науковий керівник – к.е.н., старший викладач кафедри управління Кобушко Я.В.).