Перемога на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності

«Міжнародна економіка»!!!
З 06 по 07 квітня 2017р. на базі Київського Національного торговельно-економічного університету було проведено ІІ тур Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III—IV рівнів акредитації зі спеціальності «Міжнародна економіка».

Студентка ННІ ФЕМ імені О. Балацького Король Аліна (керівник – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Домашенко М.Д.) одержала перемогу та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.
Завідувач кафедри економічної теорії д.е.н, проф. Прокопенко О.В. прийняла участь як член журі олімпіади.
Організаторами олімпіади було проведено ряд екскурсійних заходів серед яких: візит до Будинку Уряду, де студенти мали можливість відвідати зали засідань Кабінету Міністрів України, музей історії урядів України та ще ряд цікавих місць, зробити пам’ятні фотографії. Окрім цього, проведено екскурсію по території КНТЕУ.
Вітаємо Король Аліну та кафедру економічної теорії з перемогою, бажаємо подальших успіхів та нових звершень!!!