«Пітчинг ідей зі сталого розвитку» в Сумському державному університеті

Минулого тижня в Сумському державному університеті відбувся «Пітчинг ідей зі сталого розвитку» в рамках проведення Тижня сталого розвитку. До фінальної презентації було відібрано 14 студентських та учнівських робіт. До складу журі ввійшли Анатолій Молошний – координатор Сумського обласного ресурсного центру громад ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (фаза ІІІ), Андрій Баранов – секретар Сумської міської ради, а також викладачі СумДУ.

За результатами пітчингу І місце здобули Юлія Терещенко (проект «Мотивуючі урни на зупинках») та Вікторія Євтушенко (проект «Urban-город»), ІІ місце – Лілія Сидоренко (проект «Єдине вікно для людей з обмеженими можливостями»), ІІІ місце – Ігор Феденченко (проект «Energy Clock» – енергоощадна поведінка споживання води в СумДУ) та Юлія Утенко (проект «Жалюзі з сонячними панелями в СумДУ»). Переможці отримали цінні призи, всі учасники – сертифікати. «Пітчинг ідей зі сталого розвитку» було проведено в рамках виконання гранту SCOPES IZ74Z0_160564 «Підвищення енергетичної безпеки шляхом швейцарсько-українсько-естонського інституційного партнерства».