Перший сумський кінофестиваль мотиваційних фільмів

13, 14 і 15 квітня в конгрес-центрі СумДУ пройшов перший сумський кінофестиваль мотиваційних фільмів. Кожен день фестивалю був присвячений певній тематиці: так, перший день – мистецтву, другий день – бізнесу та стартапам, а останній день фестивалю був присвячений психології і самомотивації.

Кожного дня фестиваля відвідувачам було запропоновано короткометражні відео та повнометражний фільм. Були запрошені спікери, які є експертами у відповідних областях, завдяки яким відбулися цікаві дискусії з кожної теми. У фестивалі взяло участь близько 70 осіб, серед яких були школярі, студенти та викладачі різних вузів, а також зацікавлені жителі міста. Цей захід відбувся завдяки підтримці Британської Ради, студентського самоврядування СумДУ, партнерів і зусиль команди організаторів.
Деталі: