Тиждень Інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького

З 18 по 23 квітня відбулася низка заходів, присвячених святкуванню 25-річчя з дати створення факультету економіки та менеджменту, який в 2016 році було реорганізовано в навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького.

Розпочався тиждень з катань на гіроскутерах, святкового дартсу та інтелектуальних змагань – гри «Битва кафедр». В останній взяли участь спільні команди студентів та викладачів всіх кафедр інституту. В ході запеклої боротьби переможцем стала команда кафедри управління, на один бал позаду – кафедра маркетингу та УІД, а також кафедра фінансів і кредиту.
Крім того були проведені вже традиційна гра «Шеріф», «Bottle Game», змагання з футболу «FEM Cup». Вечір середи запам’ятався переглядом короткометражних фільмів, у четвер відбулась традиційна «Stolovka», а в п’ятницю студенти грали в настільні ігри в Лабораторії ідей. Завершився тиждень святковим виїздом на базу відпочинку.
Тож зі святом, інститут ФЕМ, велика родина студентів, випускників та викладачів!