Участь у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Економіка природокористування»

З 19 по 21 квітня 2017 р. на базі Львівського національного аграрного університету (м. Дубляни) було проведено ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування».

Студенти Науково-навчального інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького: Скоробагатий Артем (група М-41/1у, спеціальність «Менеджмент організацій і адміністрування»; керівники: д.е.н., доц., доцент кафедри управління Петрушенко М.М., к.е.н., доц., доцент кафедри управління Шевченко Г.М.) нагороджений грамотою у номінації “За високий рівень практичної підготовки”; Ус Яна (група Е-32ан/2у, спеціальність «Економіка підприємства»; керівник: к.е.н., доц., доцент кафедри економіки та БА Чигрин О.Ю.) нагороджена грамотою у номінації “За обґрунтованість власного бачення шляхів вирішення проблем раціонального природокористування”.
Бажаємо подальших успіхів!