«Участь представників ННІ ФЕМ у фестивалі науки, освіти і культури «СумДУ – сумчанам!»

17 травня в Сумському державному університеті пройшло свято до Дня науки, яке зібрало більше тисячі учасників. Площа була заповнена наметами навчально-наукових інститутів, факультетів і структурних підрозділів.

Профорієнтаційна група ННІ ФЕМ імені Олега Балацького в своєму наметі представила школярам та громадськості міста досягнення інституту, розповіли про свої спеціальності. Поруч з викладачами працювали студенти, які спілкувалися та розповідали бажаючим про можливості, які дарує студентське життя в університеті. За їх безпосередньої участі проходили і вікторини, і турнір «Своя гра», і конкурс рекламного селфі. Хмаринка з хештегом ННІ ФЕМ полетіла по соціальним мережам. Неочікуваним призом для переможців конкурсів було катання на гіроскутері, цукерки та передбачення їх майбутніх перспектив підчас навчання в ННІ ФЕМ. Позитивному настрою на святі не завадила навіть погода.