Стажування викладачів ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького за програмою Еразмус+ у Варшавському університеті екології та управління

14-20 травня 2017 року доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування Олексій Люльов та старший викладач кафедри управління Альона Євдокимова пройшли стажування у Варшавському університеті екології та управління за програмою Erasmus+.

Під час стажування обмінювалися досвідом представники університетів-партнерів Польщі (Варшавський університет екології та управління), України (Сумський державний університет та НТПУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»), Сербії (Нишський університет), Вірменії (Вірменський державний педагогічний університет) та Косово (Університет Приштини «Хасан Приштина»). В ході зустрічей обговорювали систему вищої освіти, відповідність освітніх програм законодавчим та ринковим вимогам, якість університетської освіти, підготовку англомовних програм навчання, організацію академічної мобільності студентів. Усі учасники стажування отримали сертифікати.