Візит польского професора Богдана Екстовіча в рамках програми Еразмус+.

У рамках програми Еразмус+ у період із 22 по 26 травня 2017 року відбувся візит представника Університету екології та менеджменту Богдана Екстовіча (м. Варшава, Польща).

Під час візиту відбулися зустрічі та круглі столи з представниками відділу міжнародних зв’язків, завідуючими кафедр, а також менеджментом ННІ ФЕМ. У ході зустрічей обговорювались напрями розвитку подальшої співпраці з Університетом екології та менеджменту, а також можливостей сумісних наукових досліджень та публікацій, підготовки та подачі сумісних грантових заявок.
Окрім цього, студенти та викладачі ННІ ФЕМ прослухали курс лекцій на тему: “Міжнародне управління бізнесом. Переговори і дипломатичний кодекс на світовій арені”.
Слід зазначити, що лекції зацікавили слухачів, що підтвердилось жвавою дискусією та обговоренням.