Студенти-фінансисти отримали сертифікати «М.Е.Doc»

Протягом травня студенти 2 курсу кафедри фінансів і кредиту пройшли навчальні курси по роботі з програмним комплексом «М.Е.Doc».

Заняття проводилися під керівництвом к.е.н., доцента Абрамчук М.Ю., яка є сертифікованим спеціалістом та має право викладати дану комп’ютерну програму.
Під час навчання студенти ознайомились з основними модулями програми «М.Е.Doc» та отримали практичні знання з формуванням податкової звітності підприємства, створенням запитів до державних органів влади та багато іншого.
По закінченню навчання студенти успішно пройшли підсумкове тестування та отримали сертифікати, що дають право будь-якому підприємству, яке приймає їх на роботу отримати 50% знижку на програмний комплекс «М.Е.Doc».