Студенти ННІ ФЕМ проходять виробничу практику в Польщі

Вже четвертий рік поспіль завідувач кафедри економічної теорії Ольга Прокопенко разом з професором Академії техніко-гуманітарної в м. Бєльсько-Бяла Яном Цебулею організують проходження студентами ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького виробничої практики на підприємсві Польщі.
Цього року отримають безцінний досвід роботи на польському підприємстві Starol z.o.o. студенти спеціальностей “Міжнародна економіка”, “Маркетинг” та “Управління проектами”. Вони проходимуть практику протягом серпня і першої половини вересня 2017 р. Нині у заводоуправлінні Starol z.o.o. працює випускниця спеціальності “Фінанси та кредит”, яка двічі проходила практику на підприємстві, а по завершенню навчання в СумДУ почала там працювати.