Вибрано експертів вчителів новаторів Microsoft (MIE)

25 серпня 2017 р. Світлана Колосок, к.е.н., доцент кафедри управління Сумського державного університету, була оголошена експертом вчителів новаторів Microsoft (MIE), та приєдналася до більш ніж 6700 викладачів за програмою MIE експертів по всьому світі. Щорічно Microsoft вибирає інноваційних педагогів для обміну думками, пошуку нових підходів та навчання один одного в межах глобального співтовариства, метою якого є покращення результатів студентів за допомогою технологій.
Як MIE експерти, викладачі будують свій потенціал для використання технологій як у класі, так і в навчальній програмі задля поліпшення навчання студентів, консультують Microsoft та навчальні заклади про те, як педагогічно обґрунтовано інтегрувати технології, та обстоюють на конференціях, подіях та тренінгах як Microsoft технології можуть поліпшити навчання.