Навчання в університеті Аристотеля, Греція за програмою Еразмус+KA1

Кожного року все масштабніших обертів набирає міжнародна академічна мобільність студентів та викладачів ННІ ФЕМ.
Новий 2017/2018 навчальний рік розпочався по-новому для студентки другого курсу магістратури кафедри фінансів і кредиту Карини Карабець.

Так протягом осіннього семестру вона навчається в Університеті Аристотеля в Салоніках (м. Салоніки, Греція) у рамках програми Еразмус+КА1. Окрім, поглиблення фахових знань, студентка також проходить курси грецької мови.
Цього року до Університету Аристотеля в Салоніках після конкурсного відбору вирушило 83 студенти з 18 країн світу. Розмір стипендії складає 800 євро/міс.
Студентські роки апріорі – найдинамічніший період життя, а можливості академічної мобільності роблять його незабутнім!