chudesaСтудентка групи М-42ан Єлизавета Чудеса у 2017/2018 навчальному році отримуватиме академічну стипендію Верховної Ради України у відповідності до Наказу №1422 від 25.10.17 Міністерства освіти і науки України згідно з Положенням про порядок призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2010 року № 958.
Академічна стипендія Верховної Ради України призначається студентам-відмінникам державних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації денної форми навчання, які виявили особливі успіхи в навчанні та науковій роботі.
Інститут фінансів, економіки та менеджменті імені Олега Балацького вітає Єлизавету з призначенням стипендії та бажає подальших перемог на навчальній та науковій нивах.