KalchenkoСтудент навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Світлана Кальченко (група ПЕ.м-61) у І семестрі 2017/2018 навчального року отримуватиме академічну стипендію Президента України у відповідності до наказу №1423 від 25.10.2017 р. Міністерства освіти і науки України згідно з Положенням про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року № 744.
Академічна стипендія Президента України призначається студентам-відмінникам вищих навчальних закладів України та аспірантам, які найбільш відзначилися в навчальній та науковій роботі.
Інститут фінансів, економіки та менеджменті імені Олега Балацького вітає Світлану з призначенням стипендії та бажає подальших перемог на науковій ниві.