IMG 75111Наприкінці листопаду для студентів спеціальностей «Міжнародна економіка» та «Міжнародні економічні відносини» ННІ ФЕМ ім. Балацького організовано екскурсійний візит до Сумської торгово-промислової палати.
В рамках екскурсії студентам було продемонстровано виставкові площі ТПП, зали для проведення різного роду бізнес зустрічей, ознайомлено з основними видами діяльності та послугами, які надає ТПП для бізнесу.
Студенти цікавилися порядком здійснення експортних операцій, пошуком іноземних партнерів, сертифікацією продукції, конкурентоспроможністю українського виробника тощо.
Зацікавленість студентів такого роду заходом, свідчить про необхідність проведення подібних екскурсійних візитів.IMG 74871