Професор Л.Г.Мельник про фазовий перехід до сталого розвитку на ректорській конференції в Києві

Завідувач кафедри економіки та бізнес-адміністрування СумДУ, директор Інституту економіки розвитку МОН і НАН України (у складі СумДУ), проф., д.е.н. Л.Г.Мельник виступив із доповіддю на конференції: «Роль освіти у впровадженні цілей сталого розвитку до 2030 року в Україні» (Києво-Могилянська Академія, 7 грудня 2017р.).
Конференція, на якій були присутні керівники університетів України, була присвячена обговоренню ролі ВНЗ у досягненні цілей сталого розвитку.

Доповідь професора Л.Мельника «Фазовий перехід до сталого (сестейнового) розвитку» була зустрінута із великою зацікавленістю і викликала значну кількість запитань.