21 березня 2018 року на кафедрі управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету відбудеться ІІ етап Конкурсу майбутніх менеджерів у рамках «Школи майбутніх керівників» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

7-го лютого (середа) 2018 року о 15-30 в Лабораторії ідей СумДУ відбудеться семінар "Resume/CVs: Tips on Building Success". Семінар проводить  Аарон Кеннет, переможець програми Fulbright (вчитель англійської), який приєднався до СумДУ. Він поділиться своїми знаннями про необхідні професійні навички та дасть підказки, що допоможуть отримати бажану роботу в англомовному світі. Також Аарон розповість про власний професійний досвід та стратегії, які можна використати при підготовці документів на отримання роботи або вступу в університети. Крім того, можна буде задати питання, на які Аарон із задоволенням відповість. Мова семінару - англійська, але спікер розуміє / розмовляє російською..
Вільний вхід
Чекаємо на Вас!
 

8 грудня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.01 відбудеться захист кандидатської дисертації Шашкова Сергія Валерійовича на тему «Еколого-економічна оцінка об’єктів малої гідроенернгетики» (спеціальність 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища).

У період з з 24-го листопада по 7-го грудня проходить голосування за громадські проекти.

Наші викладачі сумісно із громадськими організаціями розробили проект, щоб змінити сприйняття міста Суми на місто цікавих подій та талановитих людей.

В Сумах може відбутися масштабний фестиваль з інноваційного розвитку, і для цього просимо вас проголосувати за цей проект.

На сторінці (https://pb.smr.gov.ua/projects/26) ви знайдете опис проекту, на тій же сторінці необхідно зареєструватися, аби проголосувати.
Найзручніший спосіб реєстрації – через IdBank у банках (наприклад, Приват, Ощадбанк і інші).

Дякуємо від команди ННІФЕМ

17 лютого та 15 березня 2018 року на кафедрі управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету відбудеться Конкурс майбутніх менеджерів та тренінгова програма «Менеджер у XXI столітті: моя команда і я» в рамках «Школи майбутніх керівників». До участі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Координатор проекту: Валенкевич Лариса Петрівна
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел. +38 (050) 307-86-86
Сайт: http://managment.fem.sumdu.edu.ua

 

8 грудня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.01 відбудеться захист кандидатської дисертації Юрченко Оксани Вікторівни на тему «Формування організаційно-економічного механізму забезпечення екологічної безпеки дорожнього господарства» (спеціальність 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища).

Шановні студенти та колеги!
Ви маєте можливість 29.11.2017 о 11:25 відвідати зустріч-семінар на тему “Китай: шість секретів національного збагачення” від Ксінг Чен що відбудеться в ауд. Н110

 

9-го листопада, в четвер, о 15-00 відбудеться воркшоп «Резюме, мотиваційний лист: секрети успіху» в Конгрес-Центрі СумДУ. Проводить Аарон Кеннет, переможець програми Fulbright (вчитель англійської), який працює за програмою у Сумському державному університеті, і який розкаже про різні професійні прийоми та навички корисні для тих, хто шукає роботу у світі, що розмовляє англійською.Аарон поділиться своїм досвідом, певними секретами, прийомами, розкаже про стратегії , що допоможуть потрапити до престижних вузів чи цікаві програми на навчання закордоном, відповість на нагальні питання слухачів. Мова спілкування – англійська, але спікер розуміє / розмовляє російською.
Вхід - вільний.
 
Чекаємо на вас!
 
 
 

КОНТАКТИ

EMAIL

ТЕЛЕФОНИ

Шаблоны Joomla Joomla