8 грудня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.01 відбудеться захист кандидатської дисертації Юрченко Оксани Вікторівни на тему «Формування організаційно-економічного механізму забезпечення екологічної безпеки дорожнього господарства» (спеціальність 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища).
Науковий керівник: доцент кафедри фінансів Сумського національного аграрного університету, к.е.н., доц. Нєсвєтов Олександр Олександрович.
Захист відбудеться в ауд. М-412 о 16:00 годині.

Шановні студенти та колеги!
Ви маєте можливість 29.11.2017 о 11:25 відвідати зустріч-семінар на тему “Китай: шість секретів національного збагачення” від Ксінг Чен що відбудеться в ауд. Н110
Ксінг Чен - незалежний консультант з інвестиційно-банківської діяльності, який має досвід роботи на Уолл-Стріт в Нью-Йорку у сфері надання повного спектру послуг по роботі з інвестиційними паперами. Наразі є власником бізнесу у Ванкувері, Канада.
Під час зустрічі будуть розкриті наступні питання: експорт, державні активи, роль нерухомості, фондовий ринок, електронна комерція,ВВП, валютні та іноземні інвестиції.

9-го листопада, в четвер, о 15-00 відбудеться воркшоп «Резюме, мотиваційний лист: секрети успіху» в Конгрес-Центрі СумДУ. Проводить Аарон Кеннет, переможець програми Fulbright (вчитель англійської), який працює за програмою у Сумському державному університеті, і який розкаже про різні професійні прийоми та навички корисні для тих, хто шукає роботу у світі, що розмовляє англійською. Аарон поділиться своїм досвідом, певними секретами, прийомами, розкаже про стратегії , що допоможуть потрапити до престижних вузів чи цікаві програми на навчання закордоном, відповість на нагальні питання слухачів. Мова спілкування – англійська, але спікер розуміє / розмовляє російською.
Вхід - вільний.

Чекаємо на вас!

75d01cbb 2d64 491e 8cdc d8636e3948ffШановні абітурієнти!

Пропонуємо Вам ознайомитися з переліком сертифікатів ЗНО, які необхідні для вступу на навчання до ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького.

8 грудня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.01 відбудеться захист кандидатської дисертації Шашкова Сергія Валерійовича на тему «Еколого-економічна оцінка об’єктів малої гідроенернгетики» (спеціальність 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища).
Науковий керівник: доцент кафедри управління Сумського державного університету, к.е.н., доц. Дегтяренко Олександр Григорович.
Захист відбудеться в ауд. М-412 о 13:00 годині.

У період з з 24-го листопада по 7-го грудня проходить голосування за громадські проекти.

Наші викладачі сумісно із громадськими організаціями розробили проект, щоб змінити сприйняття міста Суми на місто цікавих подій та талановитих людей.

В Сумах може відбутися масштабний фестиваль з інноваційного розвитку, і для цього просимо вас проголосувати за цей проект.

На сторінці (https://pb.smr.gov.ua/projects/26) ви знайдете опис проекту, на тій же сторінці необхідно зареєструватися, аби проголосувати.
Найзручніший спосіб реєстрації – через IdBank у банках (наприклад, Приват, Ощадбанк і інші).

Дякуємо від команди ННІФЕМ

7bdfa8ac fcf0 4861 ac15 307a3d116cbb

Шановні колеги!

До 25 листопада 2017 р. збираються матеріали в монографію з проектною назвою "Управління інноваційною складовою економічної безпеки" (мова - англійська).

Участь у монографії безкоштовна.

03 липня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.01 відбудеться захист кандидатської дисертації Смоленнікова Дениса Олеговича на тему «Організаційно-економічне забезпечення соціально-екологічної відповідальності підприємств теплоенергетики» (спеціальність 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища).
Науковий керівник: професор кафедри управління Сумського державного університету, к.е.н., проф. Жулавський Аркадій Юрійович.
Захист відбудеться в ауд. М-412 о 13:00 годині.