Шановні студенти!

У середу, 09.01.2019 р., в ауд. Г-611 о 10:00 відбудеться засідання стипендіальної комісії щодо нарахування додаткових балів.

Запрошуємо до участі в конкурсі віршів та художньої прози для публікації у другому випуску альманаху «Поетех»! Термін приймання творів: 21 травня 2019 року.
Інформація у прикріпленому файлі.

Шановні студенти!

У п’ятницю, 01.06.2018 р., в ауд. Г-611 о 13:00 відбудеться засідання стипендіальної комісії щодо нарахування додаткових балів.

21 березня 2018 року на кафедрі управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету відбудеться ІІ етап Конкурсу майбутніх менеджерів у рамках «Школи майбутніх керівників» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Нова книга нашого колеги вийшла з друку та є доступною в магазині Amazon
Green Web-II - Standards and Perspectives from the IUCN: Program and Policy Development in Environment Conservation Domain

20 листопада 2019 року Сумський державний університет очікує на візит поважних гостей із міжнародної аудиторської компанії «Грант Торнтон Україна».

Цей візит буде вже третім щорічним заходом, який проводиться на базі кафедри фінансів і підприємництва Сумського державного університету за безпосередньої участі топменеджменту провідної міжнародної аудиторської компанії «Грант Торнтон Україна» в рамках підготовки студентів за унікальною, акредитованою Інститутом сертифікованих бухгалтерів-практиків Великої Британії (АССА) навчальною програмою СумДУ, яка не має сьогодні аналогів в Україні.

Ми раді повідомити, що кінцевий термін подачі тез на міжнародний форум STABICON-2018 подовжено до 17-го квітня у відповідь на запити та через зростаючу цікавість до STABICON -2018. Сподіваємось побачити всіх вас на STABICON-2018 в квітні!

17 лютого та 15 березня 2018 року на кафедрі управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету відбудеться Конкурс майбутніх менеджерів та тренінгова програма «Менеджер у XXI столітті: моя команда і я» в рамках «Школи майбутніх керівників». До участі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Координатор проекту: Валенкевич Лариса Петрівна
Тел. +38 (050) 307-86-86