Шановні студенти!

У п’ятницю, 01.06.2018 р., в ауд. Г-611 о 13:00 відбудеться засідання стипендіальної комісії щодо нарахування додаткових балів.

21 березня 2018 року на кафедрі управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету відбудеться ІІ етап Конкурсу майбутніх менеджерів у рамках «Школи майбутніх керівників» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

7-го лютого (середа) 2018 року о 15-30 в Лабораторії ідей СумДУ відбудеться семінар "Resume/CVs: Tips on Building Success". Семінар проводить  Аарон Кеннет, переможець програми Fulbright (вчитель англійської), який приєднався до СумДУ. Він поділиться своїми знаннями про необхідні професійні навички та дасть підказки, що допоможуть отримати бажану роботу в англомовному світі. Також Аарон розповість про власний професійний досвід та стратегії, які можна використати при підготовці документів на отримання роботи або вступу в університети. Крім того, можна буде задати питання, на які Аарон із задоволенням відповість. Мова семінару - англійська, але спікер розуміє / розмовляє російською..
Вільний вхід
Чекаємо на Вас!

8 грудня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.01 відбудеться захист кандидатської дисертації Шашкова Сергія Валерійовича на тему «Еколого-економічна оцінка об’єктів малої гідроенернгетики» (спеціальність 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища).

Ми раді повідомити, що кінцевий термін подачі тез на міжнародний форум STABICON-2018 подовжено до 17-го квітня у відповідь на запити та через зростаючу цікавість до STABICON -2018. Сподіваємось побачити всіх вас на STABICON-2018 в квітні!

17 лютого та 15 березня 2018 року на кафедрі управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету відбудеться Конкурс майбутніх менеджерів та тренінгова програма «Менеджер у XXI столітті: моя команда і я» в рамках «Школи майбутніх керівників». До участі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Координатор проекту: Валенкевич Лариса Петрівна
Тел. +38 (050) 307-86-86
Сайт: http://managment.fem.sumdu.edu.ua

8 грудня 2017 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.01 відбудеться захист кандидатської дисертації Юрченко Оксани Вікторівни на тему «Формування організаційно-економічного механізму забезпечення екологічної безпеки дорожнього господарства» (спеціальність 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища).

Шановні студенти та колеги!
Ви маєте можливість 29.11.2017 о 11:25 відвідати зустріч-семінар на тему “Китай: шість секретів національного збагачення” від Ксінг Чен що відбудеться в ауд. Н110