ip 2Запрошуємо взяти участь у «Пітчингу студентських ідей», який відбудеться 23.12.2016 о 13:00 в Лабораторії ідей Сумського державного університету (ауд. Н218а).
Для цього потрібно:

До уваги науковців ННІ ФЕМ імені Олега Балацького! Дослідницька програма в Японії (терміном 3-6 місяців).

До уваги членів вченої ради ННІ ФЕМ імені Олега Балацького! 5 грудня о 15:00 в ауд. Г-609 відбудеться засідання вченої ради ННІ ФЕМ імені Олега Балацького.

Увага! Видання колективної монографії ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

fb

До уваги науковців ННІ ФЕМ імені Олега Балацького! Програма Hubert Humphrey в США (терміном 3-6 місяців).

7 жовтня 2016 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради ДA 55.051.01 відбудеться захист кандидатської дисертації Гайдабрус Наталії Віталіївни.

До уваги вступників до магістратури! Складено розклад вступних іспитів та консультацій до них.