Відповідно до укладеного 22.12.2017 року Меморандуму між СумДУ та Сумською міською радою щодо розроблення та впровадження в місті Сумах концепції «Smart City Суми» до 2027 року, передбачено регулярний та всебічний обмін досвідом, знаннями, накопиченими Сторонами з питань предмету співробітництва, взаємодію на засадах відкритості.
16.02.2019 р. доцент кафедри управління ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького Мішеніна Г.А. взяла участь у конференції «Uni-biz bridge-2» -«Зв'язок університетів та бізнесу», м. Київ. Uni-biz bridge уже другий рік поспіль допомагає роботодавцям та викладачам надавати студентам якнайкращі знання та умови для професійного розвитку.

Випускниця кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Яна Ус стала переможцем у конкурсі «Найкраща магістерська робота» та отримає разову стипендію від Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень (м. Варшава).

Сьогодні сучасні університеті надають багато можливостей для паралельного навчання за кордоном. СумДУ є активним учасником програм академічної мобільності Ерасмуз К1.

2 березня відбувся четвертий випуск слухачів курсів за програмою «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», які проводяться Центром професійної і післядипломної освіти Сумського державного університету спільно з кафедрою управління.

У 2018 році на основі підписаного Меморандуму розпочалася співпраця Сумської міської ради та Сумського державного університету з метою об’єднання наукового та практичного потенціалів для розроблення теоретично-обґрунтованих планових та програмних документів соціально-економічного розвитку міста Сум.

Наприкінці лютого Дарина Лисак, другокурсниця спеціальності «Менеджмент», розпочала своє паралельне навчання в Університеті екології та управління у Варшаві за програмою академічної мобільності Erasmus+ KA1.

30 січня кафедру управління відвідав випускник програми академічної мобільності між Університетом Порту (Португалія) та Сумським державним університетом Педро Патойло.