medani nПрофесор кафедри фінансів та підприємництва Д-р Медані Прасад Бхандарі, поділівся своїм досвідом у сфері захисту навколишнього середовища та зміни клімату, надавши інтервю в журналі Серії Інтерв’ю Стипендіатів Факультетів, опублікованих Університетом Акамайі.

29 листопада студенти спеціальностей "Менеджмент" другого курсу та спеціальності "Адміністративний менеджмент" 5 курсу ознайомились з виробничими потужностями підприємства "Керамейя".

12 грудня 2018р., в рамках практично-орієнтованого підходу до навчання, викладачами кафедри управління Мішеніною Г.А. та Опанасюк Ю.А. було організовано тематичну екскурсію для студентів спеціальності «Публічне управління і адміністрування» ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького до Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради.

29.11.2018 р. в рамках практико-орієнтованої підготовки відбулась екскурсія для студентів групи ПУ-61 (випускаюча кафедра управління) в Управлінні майном Сумської обласної ради.

У період з 8 по 10 грудня 2018 року студент першого курсу спеціальності «Менеджент» Микита Ковалевський взяв участь у першій сесії тренінгів для студентських експертів із забезпечення якості освіти на базі Київської школи економіки.

Протягом листопада 2018 року студенти нашого інституту брали участь у конкурсі, присвяченому Цілям сталого розвитку.

Ганна Швіндіна, доцент кафедри управління СумДУ прийняла участь у дводенному воркошпі «Ефективне Викладання», який відбувся цього тижня в Університеті Пурдью, США.

30 листопада 2018 року студенти, аспіранти та викладачі ННІ ФЕМ імені Олега Балацького взяли участь у Регіональному Форумі «Дні сталого розвитку в Сумській області». Захід був організований Сумським державним університет сумісно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні та Сумським національним аграрним університетом.