17 лютого кафедрою управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького спільно з Управлінням освіти та науки Сумської міської ради було проведено перший етап «Школи майбутніх керівників» для учнів 9-11 класів.

12-13 січня в приміщенні конгрес-центру Сумського державного університету відбулися заходи зимової Бізнес-школи, в яких взяли участь 185 слухачів. Учасниками були учні старших класів, студенти коледжів, університетів та представники малого та середнього бізнесу з 5 міст України та Сумської області.

13 лютого у Конгрес-центрі Сумського державного університету проведено семінар-нараду з керівниками (директорами) загальноосвітніх навчальних закладів освіти м.Суми, присвячену запровадженню Стратегії «Smart City Sumy» та питанням забезпечення якості неперервної освіти.

Протягом 14-20 січня 2018 р. викладачі кафедри фінансів і кредиту Абрамчук М., Гуменна Ю., Захаркін О., Тютюник І. пройшли підвищення кваліфікації у вигляді стажування в університеті в м. Бєльско-Бяла (Польща).

З 28 січня по 2 лютого 2018 року старший викладач кафедри фінансів і кредиту, голова Ради з якості ННІ ФЕМ ім. О. Балацького Юлія Шкодкіна взяла участь у Зимовій школі для молодих дослідників “Європейські індикатори якості освітніх досліджень”.

У понеділок, 25 грудня, відбувся вже дев’ятий Кубок навчально-наукового інституту ФЕМ імені Олега Балацького з пейнтболу.
Всього в турнірі взяли участь шість команд – «До першої сесії», «На лінії вогню», «Студрада», «Зустрінемось на сесії», «2 надії» та «Новобранці». Впевнену перемогу цього разу святкувала збірна викладачів та випускників ФЕМ – «Зустрінемось на сесії», на другому місці – «Студрада», треті – «Новобранці».

Співробітники навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Сумського державного університету стали переможцями конкурсу «Громадський проект Суми», метою якого є поліпшення благоустрою міста. Команда від СумДУ розробила проект загальноміського значення під назвою «Суми майбутнього».

З першого по десяте грудня 2017 року представники України, Молдови, Латвії, Грузії, Греції та Італії проживали незвичайне життя, досліджуючи культуру різних країн, глибше розбираючись у поняттях толерантності, стереотипів, життєвих цінностей та дискримінації. Організатором став Центр Європейських Ініціатив.