В кінці травня 2017 р завідувач кафедри економічної теорії СумДУ д.е.н., проф. Прокопенко Ольга прочитала студентам, аспірантам та викладачам Вітебського державного технологічного університету лекції з предмету «Міжнародний маркетинг» в рамках договору між університетами від 10.01.2013 р.
Ольга Прокопенко представила білоруським колегам рейтингові показники СумДУ, основні досягнення університету в напрямку стимулювання наукової діяльності, поділилася своїми науковими розробками з міжнародного маркетингу і продемонструвала інноваційні ігрові форми навчання цього предмету.

fullsizerender 1У рамках програми Еразмус+ у період із 22 по 26 травня 2017 року відбувся візит представника Університету екології та менеджменту Богдана Екстовіча (м. Варшава, Польща).

30 травня 2017 року було проведено II тур ІV Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку", де студентка 1-го курсу магістратури напряму «Фінанси і кредит» Карабець Карина посіла 3-те місце.
ІV Міжнародний конкурс студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку" проходив на базі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана».
До другого етапу конкурсу, який проводився у формі науково-практичної конференції, комісією було допущено 16 наукових робіт, автори яких представляли 13 ВНЗ України.
Підготовку студентки до участі у конкурсі здійснювали викладачі кафедри фінансів і кредиту к.е.н., доц., Захаркін О.О., та к.е.н., доц. Захаркіна Л.С.
Вітаємо переможницю та керівників та бажаємо подальших успіхів!

18742409 1472072689521813 1533120974 o26 травня на базі Premier Palace Hotel (м. Київ) відбулися Національні змагання Enactus Ukraine. У напівфінальному та фінальному раунді змагань 12 студентських команд з Вінниці, Києва, Львова, Одеси та Харкова презентували результати виконаних ними за рік проектів для суспільства перед членами журі з представників бізнесу.

medok1Протягом травня студенти 2 курсу кафедри фінансів і кредиту пройшли навчальні курси по роботі з програмним комплексом «М.Е.Doc».

img 079814-20 травня 2017 року доцент кафедри економіки та бізнес-адміністрування Олексій Люльов та старший викладач кафедри управління Альона Євдокимова пройшли стажування у Варшавському університеті екології та управління за програмою Erasmus+.

ta26 травня на базі Конгрес-центру СумДУ відбувся фінальний етап проекту “Speaker Fest”, який організовано освітянами Сумського державного університету в рамках сумісних проектів із ГО «Центр соціальних ініціатив» за підтримки Британської Ради.

ek22 травня 2017 року під керівництвом викладачів кафедри економіки та бізнес-адміністрування д.е.н., проф. Мельника Л.Г., к.е.н. Чигрин О.Ю., к.е.н. Бурлакової І.М. для студентів спеціальності «Економіка» та «Бізнес-адміністрування» було проведено ознайомлювальну екскурсією на підприємство «Керамейя». Сьогодні Керамейя - це успішне підприємство, яке динамічно розвивається і стає лідером ринку будівельних керамічних матеріалів в Україні, розширює експортні ринки, отримуючи все більшу популярність і визнання.